У “Бумбокс” розповіли свою версію подій на концерті у Львові (фото)

Продюсер гурту “Бумбокс” Олексій Согомонов також прокоментував заяву поліції про порушення карантинних норм на концерті у Львові ввечері, 13 листопада. Як повідомили у Львівській Нацполіції, вони виявили, що в клубі Malevich проходить концерт Бумбокс з порушенням карантинних заходів, і співробітники терміново припинили концерт.

На фото і відео в соцмережах, які опублікували відвідувачі, видно, що люди не дотримуються дистанції і не носять масок.

На офіційній сторінці в “Facebook” “Бумбокс” з’явилося спростування цієї заяви.

У групі вважають, що все це — “роздування з мухи слона” і що “люди встали”, а не стояли під сценою без масок і дистанції.

“Шановні журналісти! Ми до останнього сподівалися що ви не будете роздувати з мухи слона, тим більше що єдина муха гідна уваги — це Муха. Але ви не заспокоюєтеся — інтернет заполонили статті за заголовками на кшталт “поліція припинила концерт “Бумбоксу” через порушення карантину”, “на організатора концерту в “Malevich” склали протокол за людей без масок i дистанції”, “У Львові поліція припинила концерт “Бумбоксу” за порушення карантину”.

У Клубі кажуть: “Всіх норм дотримувалися”. Як це було? Озброєні бластерами, у важких чорних плащах, вони з’явилися з темряви… і висунули вимоги — Андрій Хливнюк повинен замінити свій мікрофон на мікрофон в який одного разу співав Лепс. Після відмови, групи був призначений пожизненный еціх з цвяхами. Повірили?”, — йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.