80-річна мешканка Львівщини, якій місяць тому прооперували серце, станцювала польку

Жінка здійснила свою мрію і відвідала весілля онуки.

Місяць тому медики Центру серця та судин, що у клінічній лікарні швидкої медичної допомоги провели 80-річній мешканці Львівщини унікальну операцію – транскатетерну імплантацію аортального клапана. Тобто прооперували серце без жодного розрізу. Пацієнтка опритомніла відразу на операційному столі, а нещодавно ще й станцювала на весіллі, йдеться на сторінці у фейсбук ЛШМД.

«Жінка таки здійснила свою мрію: відвідала весілля онуки та станцювала польку. Ось вона – якісна сучасна медична допомога в дії. Адже у 80-річної жінки був критичний неоперабельний аортальний стеноз. Та вже на третій день після втручання вона повернулась додому в доброму самопочутті, якого не мала довгий час. І ось, пані Надя повна сил та енергії, підкорює танцпол», – йдеться у повідомленні лікарні.

Нагадаємо, для лікарні швидкої медичної допомоги Львова закупили найсучаснішу у світі ангіографічну систему, внутрішньосудинний ультразвук та рентгенівський пересувний С-арочний апарат, що використовуватимуть для лікування пацієнтів із серцевими, серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.