Де на Львівщині не буде світла 20 листопада (АДРЕСИ)

Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення “Львівобленерго”.

Причина знеструмлення – проведення ремонтних робіт. 

Відновити електропостачання обіцяють о 17:00.

Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Бродівський ГОЛУБИЦЯ Задвірна 20, 22 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бродівський ГОЛУБИЦЯ Не визначена Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бродівський ГОЛУБИЦЯ Центральна 22, 77, 86, 88, 98, 100, 106, 115 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Буський Богданівка І. Франка 10, 25, 33, 43, 44 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Богданівка Нова 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Богданівка Шевченка 0, 2а, 3, 4, 8, 11, 14, 16, 20, 21, 24, 25, 29, 30, 36, 38, 44, 62, 66, 69, 72, 74 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Б.Хмельницького 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Вишнева 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Галицька 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Грушевського 53 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Засядка 7, 9, 11 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Золотий Лан 0, 64 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Золочівська 44 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Івана Франка 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне О.Кобилянської 31, 33 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Пригородна 0, 12 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Пророка іллі 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Садова 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Красне Яворницького 8 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Олесько Замкова 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 214 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Олесько Радянська 4 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Олесько Шашкевича 1 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Олесько Шевченка 10, 24, 35, 37, 42, 44, 46, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі 50-річчя Воз’єднання 0, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 47, 50, 52, 54, 62, 85 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Березина 0, 4, 6, 17, 22, 24, 30, 46, 54, 62 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Героїв УПА 3, 6, 13, 15 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Зелена 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Колгоспна 17 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Незалежності 63, 74 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Нова 0, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 23, 27, 33 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Польова 0, 7, 11, 13, 15, 17 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Буський Полоничі Шевченка 0 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Городоцький БАРТАТІВ Верхня 58 Б, 60 А, 61, 63, 64, 65, 66, 68 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ ДОВГА Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ М.Шевчука 1 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ Нова 1, 8 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ ПІДДУБНА 3, 7 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ САДОВА 1, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 А, 18, 19, 20 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький БАРТАТІВ ШКІЛЬНА 66, 68, 70, 90 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 16-59
Городоцький Городок ЛЬВIВСЬКА 697, 699, 701, 701А, 703, 705, 707, 709, 709А, 711, 713, 715, 719, 721, 723, 725, 727, 731, 733, 735, 737, 739, 741, 745, 747, 749, 753, 757, 759, 761, 763, 767, 769, 771, 773, 775, 775А, 777, 779, 783, 785, 787, 787А, 789, 791, 793 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 16-30
Дрогобицький Дрогобич СПОРТИВНА 5, 7, 9, 11 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Дрогобицький Дрогобич ЧАПЕЛЬСЬКОГО В. 2А/4 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Грушевського б/н, ДАЧА, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 22А, 23/1, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 62, 64, 68, 70/1, 70, 72, 74/1, 74/2, 75, 76, 77, 78/1, 78, 80, 81/1, 82, 84, 86 А, 86, 88, 90, 91, 92/1, 92, 94, 99 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Дуба б/н, 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Зарічна 20 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Івасюка 7, 11, 13, 15, 57 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Набережна 67, 90 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Садова 5, 7 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Спортивна 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Українки 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 20, 22/2, 22, 26 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Бориславський Станиля Шахтарська 1, 4, 6, 26, 29, 30, 31, 73 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Бічна Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Запотічна 15 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Зарічна 25, 33 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Львівська Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Центральна 16, 21, 24, 26, 34, 49, 56, 64, 67, 78, 97, 105 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Зелена 1, 8 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Кругова Array з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Лесі Українки 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35а, 36а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 69, 70а, 71 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Львівська 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Річна 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Січових Стрільців 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 43, 45, 65 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Стрийська 2, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 10а, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Чорновола 1, 3, 4, 5 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Заріччя Шевченка 35, 36, 37, 38, 40, 42 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Гагаріна 5, 6, 7, 8, 9 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Головатого 6, 7, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Лотута 13 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Надбережна 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 23 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Олеськового 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Жидачівський Подорожне Стрийська 1, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Вороняки Золочівська 2, 4, 8, 10, 12, 12а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 Б, 35а, 36, 38, 40, 41, 43, 45 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Вороняки Привокзальна 1, 2, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 19, 19а, 21 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Вороняки Тиха 1, 3, 7, 9 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Вороняки Шкільна 1, 2, 3, 5, 6, 7, 11, 15, 15а, 17, 19, 24 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі І.Франка 1, 3, 5, 6, 7 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Л.Українки 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 36 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Лісова 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 42, 44, 46, 48, 50а, 54, 56 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Миру 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Пачовського 1 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Радянська 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Тиха 2, 4, 5, 6, 12 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Шашкевича 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 20 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Шевченка 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 80, 82 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Жуличі Шкільна 1, 2, 3, 5, 6, 10, 12 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Печенія Галицька 9, 10, 17, 18, 23, 27, 27а, 28, 29, 31, 32, 33, 38, 45, 47 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Печенія Залужжя 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 38, 70 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Печенія Калинівка 1 А, 1, 2, 3, 4, 5 А, 5, 6, 9 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Печенія М.Заньковецької 1, 6, 10, 11, 12, 13, 14., 15, 16, 17, 25, 35, 41, 44, 50, 53, 58, 70 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Печенія Перемоги 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 55, 80 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Підгайчики Зарічна 1, 2, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Підгайчики Зелена 4, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33 А, 33, 34 А, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Підгайчики Крива 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Підгайчики Щастя 1, 2, 3, 4 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 А, 17, 18 А, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Золочівський Погорільці Вишнева 1, 3, 25, 26а, 28 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Погорільці Возєднання 1, 6, 12, 24, 25, 27 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Погорільці Львівська 4, 7, 25, 29, 29А з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Погорільці Мурованка 26 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Погорільці Українська 9, 26 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Погорільці Центральна 7, 14а, 16, 20, 25, 26а з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня 8 Березня 1 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня Вишнева Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня Івасюка 4, 8, 13а, 17, 18, 30, 33 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня Л.Українки 1а, 9, 9а, 9б, 13 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня Тиха 1, 2, 3, 6, 10а з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня хут.Булки Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Золочівський Черемошня Шевченка 2, 6, 8а, 11а, 16, 39 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Кам’янка-Бузький Велике Колодно Є.Козака (Германка) 135, 137, 139, 141, 145, 147, 184 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Кам’янка-Бузький Колоденці Зелена 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146а, 150, 152, 154, 156, 158, 162 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Кам’янка-Бузький Колоденці Шкільна 47, 49, 51, 55, 57, 63, 65 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Миколаївський Дроговиж ГРЕБЛЯ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 20 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Перемишлянський Перемишляни КАЛНИШЕВСЬКОГО 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21 з 20.11.2020 08-30
по 20.11.2020 16-00
Перемишлянський Перемишляни ЛИПОВА АЛЕЯ бічна 4 з 20.11.2020 08-30
по 20.11.2020 16-00
Перемишлянський Перемишляни Привокзальна 22, 24 з 20.11.2020 08-30
по 20.11.2020 16-00
Перемишлянський Перемишляни СIРКА 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 24 з 20.11.2020 08-30
по 20.11.2020 16-00
Перемишлянський Перемишляни ТИХА 2, 4, 6 з 20.11.2020 08-30
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський ВОВКІВ не визначена -, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 46, 47, 49, 50, 51, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 88, 89, 91, 92, 93, 95, 96, 101, 102, 104, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 122, 125, 127, 129, 130, 132, 133, 141, 144 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ ГАЛИЦЬКА -, 14, 46, 48, 98, 109, 109а, 121, 127 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 9, 10, 11а, 13, 18/А, 18, 22, 23, 28, 41, 99 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ МЕДВЕДІ 64 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ не визначена Array з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ С.БАНДЕРИ 4, 4а, 18, 22, 28, 30, 36, 38 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ СТЕПАНА БАНДЕРИ 4, 24, 26, 34 з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ДАВИДІВ ТЕРЕШКОВА з 20.11.2020 09-30
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський ЗАГІРЯ не визначена -, 5, 7, 8, 9, 10, 15, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 45, 46а, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 64, 66, 69, 71, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 89, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 139 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський Звенигород не визначена з 20.11.2020 10-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ВОВЧКА М. 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ГОГОЛЯ М. 77 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ЖУРАВЛИНА 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода КОНОВАЛЬЦЯ Є. 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7/а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода КОТЛЯРЕВСЬКОГО І. 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21А, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 30-3, 30 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода КРОПИВНИЦЬКОГО М. 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 24 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода КУРБАСА Л. 18, 23, 29, 31 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ЛЕОНТОВИЧА 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода МИКОЛАЙЧУКА І. 10а, 11, 14, 15 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода МИРНОГО П. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода МИРУ 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода МУДРОГО Я. з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ОЗЕРНА 6 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода РОКСОЛАНИ 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27 А, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40a, 42, 46 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода СIРКА 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77 /1, 77, 79 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ТИХА 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода УКРАЇНКИ Л. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Зимна Вода ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 20 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Пустомити ФАБРИЧНА з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Раковець не визначена -, 9, 78, 83 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський Раковець ЦЕНТРАЛЬНА 83, 90, 94, 99, 107, 108, 115 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 17-00
Пустомитівський Семенівка ЗЕЛЕНА 3, 6, 9, 10, 11, 12, 16 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка Л. Українки 435, 435 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка Л. Українки 435, 435 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Семенівка ЛЕМКІВСЬКА 1, 5, 11, 12, 15, 21, 427, 531, 539, 552, 554, 569 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка не визначена Array з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка ПАРЦЕЛЯ 1, 2, 3, 5А, 9, 9, 10, 11, 11, 15, 15, 16, 16, 18, 18, 20, 20, 21 а, 21 а, 23, 23, 24, 24, 26а, 26а, 28, 28, 29, 29, 30, 30, 31, 31, 32, 32, 33, 34, 478 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка ПАРЦЕЛЯ 1, 2, 3, 5А, 9, 9, 10, 11, 11, 15, 15, 16, 16, 18, 18, 20, 20, 21 а, 21 а, 23, 23, 24, 24, 26а, 26а, 28, 28, 29, 29, 30, 30, 31, 31, 32, 32, 33, 34, 478 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Семенівка САДОВА Array з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка ШЕВЧЕНКА -, -, 244, 398, 398, 407, 407, 409, 410, 410, 421, 421, 442, 442 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка ШЕВЧЕНКА -, -, 244, 398, 398, 407, 407, 409, 410, 410, 421, 421, 442, 442 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Пустомитівський Семенівка Щирецька 1, 1, 3, 3 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 15-30
Пустомитівський Семенівка Щирецька 1, 1, 3, 3 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Заводська 1 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Лугова 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 13 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Промислова 26 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Січ. Стрільців 4, 6, 10, 10А, 10б, 13, 14, 15, 16, 17, 30А з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Центральна 4, 6, 4, 7, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Радехівський Лопатин Шевченка 48 з 20.11.2020 09-00
по 20.11.2020 16-00
Самбірський Ралівка ДРУЖБИ 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сколівський Верхнє Синьовидне Козацька 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сколівський Верхнє Синьовидне Л. Українки 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 35 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сколівський Верхнє Синьовидне Рильського 2а, 3, 5, 5а, 7, 8, 9, 11, 12а, 13 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сколівський Верхнє Синьовидне Т.Шевченка 62а, 74, 76, 78а, 82, 88, 91а, 110б з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Великі Мости Б.Хмельницького 12, 14, 16 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гатовичі Не визначена 0 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гатовичі Садова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гатовичі Т.Шевченка 0, 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 23, 25, 29 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гута Грабовського 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гута Данила Галицького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Гута Центральна 46, 47, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Забужжя Паркова 27 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Забужжя Січових Стрільців 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Забужжя Т.Шевченка 5, 30 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Лешків Глуха 0, 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13, 16 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Лешків Себечівська 0, 2, 5, 6, 6-А, 7, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-а, 27, 28, 29, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 60, 62, 64 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Лешків Сокальська 0, 4, 5, 6, 8, 10, 13 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Лешків Широка 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 23 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Сокальський Лешків Шкільна 1, 3, 4, 7, 8, 10, 13 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Шахтний Червоноград Головна 31, 47, 48, 49, 51, 53, 61, 61-А з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Шахтний Червоноград СЛІПОГО 38, 58, 60, 61 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський В.ЛУЖОК ЗЕЛЕНА 49 , 51, 59 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський В.ЛУЖОК КІЛЬЧИН 5 , 9, 11 , 18 , 30 , 50 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський В.ЛУЖОК СОНЯЧНА 3 , 22, 26, 42 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський В.ЛУЖОК ЦЕНТРАЛЬНА 42 , 55 , 60, 63, 69 , 71, 74, 75, 83, 101 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Мігово ЗЕЛЕНА 47, 54 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Мігово ЦЕНТРАЛЬНА Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Муроване МУРОВАНЕ Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Муроване ЩЕВЧЕНКА 35, 51, 118, 130, 142 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Піцарево ЦЕНТРАЛЬНА Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Піцарево ЦЕНТРАЛЬНА-БІЧНА 480, 488 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський ПОТІК ЦЕНТРАЛЬНА Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський СТАРЯВА ЗЕЛЕНА 30 з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00
Старосамбірський Стрілки ЦЕНТРАЛЬНА Array з 20.11.2020 08-00
по 20.11.2020 17-00

Нагадаємо, що будуватимуть у Львові замість заводу “Полярон”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.