На Промисловій з’явився тренувально-вигульний майданчик для собак

Тренувально-вигульний майданчик для вигулу тварин призначений для вигулу собак, які перебувають на підприємстві, а також господарських собак, що мешкають в цьому районі. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ЛКП “Лев”.

Майданчик умовно поділяється на дві зони. Роботи з облаштування першої вигульної зони зі спеціальними перешкодами для тренування тварин вже завершені. Таким чином господарі зможуть тренувати слухняність чотирилапих, окрім того, собаки отримують ще вдосталь простору на прогулянку. Вартість виконання робіт становить 295 тис. грн.

Навесні тут також планують облаштувати сенсорний сад в іншій частині майданчика. Тут висадять спеціальні рослини, які корисні для організму тварин. Також облаштують тактильні тренажери для розвитку когнітивних здібностей та подолання фобій у собак. Ще у сенсорній зоні планують облаштувати затишні “купе” — лавки, оточені корисними рослинами, в яких потенційним господарям буде зручно знайомитись з собаками з підприємства та налагоджувати контакт.

На вході до майданчику облаштують станцію для прибирання за чотирилапими, а також інформаційні таблиці, зокрема з правилами поведінки на майданчику. До того ж, майданчик передбачає освітлення, тому прогулянки тут будуть комфортними в будь-яку пору року та час доби.

Нагадаємо, на Львівщині собака з відрубаними лапами вчиться ходити на протезах (ФОТО, ВІДЕО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.