Степанов розповів, куди звертатися хворим на СОVID, які не мають декларації з сімейним лікарем

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов поділився алгоритмом дій для хворих на коронавірус пацієнтів, які не мають декларації з сімейним лікарем. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами Степанова, алгоритм дій для пацієнта, який має підтверджений COVID-19 (або підозру), але не має підписаної декларації із сімейним лікарем такий:

  • Подзвонити за номером контакт-центру МОЗ (0-800-60-20-19) та отримати номер телефону амбулаторії, яка закріплена за вашим районом. (Перелік цих номерів також можна знайти на офіційному сайті НСЗУ у розділі “Для громадян”).
  • Зв’язатися з амбулаторією, надати свої персональні дані. Реєстратура зафіксує інформацію та сконтактує із сімейним лікарем.
  • Далі вже сімейний лікар телефоном консультує, призначає лікування та слідкує за станом протягом всього перебігу хвороби.

“Якщо це підозра, і тесту немає — сімейний лікар відправляє за адресою пацієнта мобільну бригаду для проведення дослідження на COVID-19”, – каже Степанов.

Підписати ж декларацію можна вже після одужання. Наразі ж триває робота над тим, щоб надати можливість людям підписувати декларацію онлайн, додав міністр.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.