ДБР викликає на допити лідерів Майдану з приводу заяви про державний переворот

Напередодні сьомої річниці Революції Гідності в Музеї Революції Гідності проводиться обшук, який є лище вершиною айсберга.

“Обшук – лише вершина айсберга, – пише журналістка Соня Кошкіна у Телеграмі. – Першого жовтня високоповажне ДБР порушило кримінальне провадження номер 42020000000001885. У справі про державний переворот. У зв’язку з подіями Майдану. Заявник … тримайтеся міцно … Ренат Кузьмін. І тепер повістками викликає на допит: Турчинова, Парубія, Кличка, Пашинського, Яценюка, Чорновіл. Слідчий Ковальчук. Це – тільки частина прізвищ. Думаю, їх набагато більше.

Так, у кожного з вас своє ставлення до цих людей. А у кожного з них – своя доля і свій політичний шлях. Але факт в тому, що сім років тому вони – нарівні з десятками тисяч українців, що стояли на Майданах всієї країни – доклали неабияких зусиль для повалення зеківського шобла. Це – історичний факт. Крапка.

І ось минає сім років. У нас демократично обрана, прогресивна влада, яка називає прихильність ідеалам Майдану одним зі своїх пріоритетів.

Типу незалежне ДБР (в якому вже більше року чортзна-що за бардак твориться). При цьому, вони приймають заяву про те, що Майдан – державний переворот. І не просто беруть, але підстрибом біжать розслідувати.

Заявник – один з найбільш одіозних діячів режиму Януковича, персональний тюремник Юлії Тимошенко і Юрія Луценка (так, і багато кого ще), екс-заступник голови ГПУ, якого цей самий Майдан на п’ять років загнав в окупований Крим (де він переховувався, аж до отримання мандата ОПЗЖ).

Ясно ж: сьогодні – вони, завтра – інші українці, рядові учасники протесту. Всі і кожен. У тій чи формі.

Мерзоти. Вони навіть не розуміють, який ящик Пандори відкривають.

П.С. Якщо що, копії повісток у мене є”. 

Раніше Володимир В’ятрович, народний депутат від фракції “Європейська солідарність”, написав у Фейсбуці: “На заувагу слідчим – у нас же не 1930-ті роки, ухмилочка – 30-ті, 30-ті…

Думав відкривати міжнародний науковий науковий форум “Революція Гідності: на шляху до історії”. Але о 7 ранку увірвалися до квартири з обшуком слідчі поліції та СБУ з обшуком. Так само зранку ці ж хлопці заблокували роботу двох приміщень Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum. Вилучено носії інформації (неправомірно) і документацію по фінансово-господарській діяльності. Такі дії у переддень Дня Гідності та Свободи, коли основні заходи з відзначення річниці Майданів і резонансні заяви-звернення – на Музеї, це – ВИПАДКОВІСТЬ?”

14 партій на Львівщині витратили на місцеві вибори щонайменше сорок мільйонів гривень

Суд визнав законними вибори до Львівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.