Двоє депутатів з Львівщини на Mercedes Gelandewagen оригінально заїхали в під’їзд (відео)

У ніч на п’ятницю, 20 листопада, двоє новообраних місцевих депутатів від партії “Європейська Солідарність” Микола Пущак та Андрій Жидачек на Mercedes Gelandewagen намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів. Про це пише ZAXID.NET , який і опублікував записи з камер відеоспостереження, що встановлені в цьому будинку.

З’ясувалось, що у цьому будинку живе Андрій Жидачек.

Близько 00:10 у будинок №2 на вул. Радоцинській у Пустомитах позашляховик Mercedes Gelandewagen виїхав на сходи, які ведуть до входу багатоповерхівки. На передньому пасажирському місці сидів депутат  до Пустомитівської міської ради Андрій Жидачек.

Спроби заїхати на Mercedes GL в під’їзд потрапили на камери відеоспостереження, які встановленні по периметру будинку. На записі видно, що у двір багатоповерхівки заїжджає авто, минає парковку і на кілька хвилин зупиняється перед входом до під’їзду. Через деякий час автомобіль рушає з місця і починає їхати до дверей під’їзду по сходах. З другої спроби машині вдалося піднятися сходами на ґанок будинку. Кілька хвилин депутати сиділи в авто, а потім заднім ходом спустилися назад.

За кілька хвилин з авто вийшли Андрій Жидачек та ще двоє чоловіків. Один з них зняв з машини реєстраційні номери. Далі вони певний час спілкувалися біля автомобіля. Потім двоє чоловіків поїхали, а Андрій Жидачек зайшов у будинок. Судячи з поведінки чоловіків, вони, ймовірно, перебували у дуже нетверезому стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.