Луцький міськвиборчком визнав обраним мером Поліщука – новини Луцька

За результатами другого туру виборів Луцька міська територіальна виборча комісія (ТВК) визнала обраним мером Луцька кандидата від партії “За майбутнє” Ігоря Поліщука. Про це пише Depo.Львів.

Його конкурентом був мер міста у 2006-2010 роках Богдан Шиба, який балотувався в порядку самовисування. У другому турі 15 листопада Поліщук переміг з перевагою більш як 5 тис. голосів, отримавши майже 55% на виборах.

Поліщуку 32 роки, у 2012-2017 роках він працював головним юридичним радником заступника голови правління благодійного фонду Ігоря Палиці – нинішнього депутата Верховної Ради від групи “За майбутнє”, колишнього голови Волинської обласної ради від “Укропу” (2015-2019), бізнес- партнера Ігоря Коломойського.

За підсумками місцевих виборів 25 жовтня Луцьку міськраду буде сформовано з 13 депутатів від партії “За майбутнє”, 9 – “Європейська солідарність”, 6 – “Громадянський рух “Свідомі”, по 5 – “Слуга народу” і “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, 4 – “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Волинську обласну раду за результатами місцевих виборів-2020 буде сформовано з 22 депутатів партії “За майбутнє”, по 9 – “Євросолідарності” і “Батьківщини”, 8 – “Слуги народу”, 7 – “Свободи”, 5 – Аграрної партії і 4 – “Сили і честі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.