На Львівщині новообрані депутати заїхали у під’їзд на машині (відео)

У ніч на п’ятницю, 20 листопада, двоє новообраних місцевих депутатів Микола Пущак та Андрій Жидачек на позашляховику Mercedes G 500 намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки. Про це пише ZAXID.NET.

Близько 00:10 у будинок №2 на вул. Радоцинській у Пустомитах позашляховик Mercedes Gelandewagen виїхав на сходи, які ведуть до входу багатоповерхівки.

Спроби заїхати на Mercedes G 500 в під’їзд потрапили на камери відеоспостереження, які встановленні по периметру будинку. З другої спроби машині вдалося піднятися сходами на ґанок будинку. Кілька хвилин депутати сиділи в авто, а потім заднім ходом спустилися назад.

За кілька хвилин з авто вийшли Андрій Жидачек та ще двоє чоловіків. Один з них зняв з машини реєстраційні номери. Далі вони певний час спілкувалися біля автомобіля. Потім двоє чоловіків поїхали, а Андрій Жидачек зайшов у будинок.

Ситуацію прокоментував заступник голови МВС Антон Геращенко.

«Просто цікаво, що було в головах двох новообраних депутатів Пустомитівськоі міської Ради, що на Лвівщині, коли вони на Mercedes Gelendwagen вирішили заїхати у двір багатоквартирного будинку по пішоходним східцям?

Тут на мою думку потрібна також допомога психіатра», – написав Геращенко.

За інформацією ZAXID.NET, Жидачек винаймає квартиру у цій багатоповерхівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.