Відомого режисера Романа Віктюка поховають у понеділок на Личаківському кладовищі

Прощання із ним відбудеться, зокрема, у Першому театрі.

У понеділок, 23 листопада, у Львові відбудеться прощання з режисером Романом Віктюком. Його поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомила родичка режисера, яка проживає у Львові, Катерина Віктюк.

Церемонія прощання відбудеться о 10:00 годині у Першому театрі на вул. Гнатюка, 11. О 12.00 запланована громадська панахида, промови у театрі. Молитовний чин відбудеться о 13:30 год у Церкві святого Андрія (пл. Соборна, 3-А). Після цього буде піша церемонія. Сам чин похорону відбудеться о 15:00 год на Личаківському кладовищі.

Учасників церемонії просять дотримуватись дистанції, одягти захисну маску та використовувати дезінфектори.

Читайте також: Помер відомий режисер родом зі Львова Роман Віктюк

Нагадаємо, що театральний режисер, народний артист України, уродженець Львова Роман Віктюк помер на 85-му році життя 17 листопада після того, як захворів на коронавірусну інфекцію.

Роман Віктюк народився 28 жовтня 1936 року у Львові. Навчався у Державному інституті театрального мистецтва (Москва), після чого повернувся до Львова, де працював актором у місцевому Театрі юного глядача, а згодом – режисером. Створив театральну студію при Львівському палаці піонерів.

Після цього Роман Віктюк працював у Твері, Вільнюсі, Одесі, Таллінні, Києві (Київський театр юного глядача), Саратові, Казані, Ризі, Ленінграді та Москві. У 1991 році створив театр свого імені в Москві, в якому виступав головним режисером і художнім керівником.

Роман Віктюк став постановником близько 200 вистав, зокрема найвідоміших – «Служниці», «Федра», «Мадам Баттерфляй», «Лоліта», «Дама без камелій». Він створив також танцювальну школу в Італії та філіал театру в Ізраїлі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.