Який вигляд має карантин вихідного дня у Львові та області (ФОТОРЕПОРТАЖ) – новини Львова

Фото Львівська міськрада та Depo.Львів

У Львові та області 14 листопада перший день карантину вихідного дня. Про це пише Depo.Львів. На частині магазинів з’явилася інформація, що вони не працюватимуть у суботу-неділю, частину просто зачинено. Деякі кафе працюють тільки на винос. А деякі приймають відвідувачів і у себе.  В той же час супермаркети продають продукти, але призупинили продаж іграшок.

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, станом на 14.00 год на “Гарячу лінію міста” за консультаціями надійшло 300 звернень від підприємців. Також мобільні бригади юристів здійснили 10 виїздів за викликами. Нагадаємо, з 08.00 год ранку в мерії працюють фахівці, які консультують підприємців щодо роботи в умовах карантину та виконання рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про оголошення робочих днів. Відтак, “Гаряча лінія міста” за номером 15−80 приймає дзвінки, а працівники юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку надають консультації. Також в мерії створені окремі мобільні бригади, які оперативно виїжджають на виклики підприємців.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/photos/282685-stanom-na-1400-hod-na-hariachu-liniiu-mista-nadiishlo-ponad-300-zvernen-vid-pidpryiemtsiv

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, станом на 14:00  на “Гарячу лінію міста” за консультаціями надійшло 300 звернень від підприємців. Також мобільні бригади юристів здійснили 10 виїздів за викликами. Нагадаємо, з 08.00 год ранку в мерії працюють фахівці, які консультують підприємців щодо роботи в умовах карантину та виконання рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про оголошення робочих днів. Відтак, “Гаряча лінія міста” за номером 15−80 приймає дзвінки, а працівники юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку надають консультації. Також в мерії створені окремі мобільні бригади, які оперативно виїжджають на виклики підприємців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.