На Львівщині одночасно обиратимуть двох міських голів – новини Львова

Уже цієї  неділі, 22 листопада, на Львівщині відбудеться повторне голосування з виборів Львівського і Дрогобицького міських голів, а також депутата Великолюбінської селищної ради Львівського району. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, пише Depo.Львів.

За її словами, у повторному голосуванні 22 листопада на території Львівщини загалом зможуть взяти участь 681714 виборців: 594356 – у Львівській ОТГ, 86441 – у Дрогобицькій ОТГ і 917 – у багатомандатному виборчому окрузі №6 на перших виборах депутатів Великолюбінської селищної ради Львівського району. Там, нагадаємо, двоє кандидатів у депутати розділили між собою третє, прохідне, місце, набравши однакову кількість голосів виборців – по 81.

Відтак, 22 листопада, між їхніми кандидатурами в цьому окрузі відбудеться повторне голосування. А у Львівській і Дрогобицькій громадах на посаду міського голови обиратимуть між двома кандидатами, які набрали найбільшу кількість голосів під час голосування 25 жовтня.

Результати мають бути встановлені не пізніше, ніж на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 27 листопада включно.

Очільниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців також нагадала, що Кабінет Міністрів України постановою від 14 вересня №846 затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, який визначає механізм здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.