На Львівщині склали 127 протоколів на заклади, що працювали після 22:00 год.

Сьогодні, 21 листопада, вступають у силу зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються відповідальності за перебування без маски у громадських будівлях і транспорті, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це інформує Поліція Львівської області.

Через погіршення епідемічної ситуації всі регіони України, у тому числі Львівщина, потрапили до «помаранчевої зони», також продовжує діяти «карантин вихідного дня».

«Поліцейські реагують на усі повідомлення щодо порушення правил карантину, виявляють порушників, проводять з ними профілактичну та роз’яснювальну роботу, а у випадках відмови припинити правопорушення складають протоколи. Також нагадуємо громадянам про необхідність перебування у масці у громадських будівлях і транспортівід завтрашнього дня за відсутність маски на порушників також складатимуть адмінпротоколи. Наполегливо закликаємо не порушувати карантинних обмеженьлише спільними зусиллями ми зможемо зупинити епідемію»,повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.