Сім речей, які жінки не хочуть знати про секс

Є сім речей про інтимні стосунки, які зобов’язана знати кожна жінка. Тото як зобов’язана? Наспавді жінка нічого нікому не зобов’язана і нічого не повинна. Але, якщо вона знатиме ці речі і використовуватиме, маніпулювати чоловіками (знову таки у гарному значенні цього слова) буде набагато простіше. Отже, до справи: речі дізнавшись які стане легше і зрозуміліше спілкуватися з представниками сильної статі.

1. В першу чергу для чоловіка секс є фізіологічною потребою, такою, як і голод, або справляння природної потреби. Тому фахівці рекомендують не вважати зрадою відносини вашого обранця із сторонньою дамою на перших етапах побачень, особливо, якщо вони обмежилася однією, або декількома ночами.

2. Ніколи не перетворюйте секс в інструмент для маніпулювання коханим. Справа в тому, що фізіологія чоловіків влаштована таким чином, що при виникненні бажання його потрібно задовольнити негайно. Краще поступитися чоловікові, якщо у вас навіть немає бажання інтимної близькості в даний момент.

3. Жінки навіть не можуть уявити, що багато представників сильної статі набагато сором’язливіші, ніж може здатися на перший погляд. Якщо навіть у них виникають якісь особливі фантазії, то вони не завжди схильні розповісти про них дамі свого серця, боячись образити, або скривдити її. Тому жінкам не варто соромитися в пропозиціях чоловікові випробувати що-небудь новеньке.

4. Жінкам варто пам’ятати, що чоловік не шукає для сексу і відносин жінку з ідеальною фігурою. Якщо ваш обранець вас любить і хоче, то вірте йому. Маленький розмір вашої грудей неважливий, як неважливий і целюліт на стегнах, і складочки на животику. Він, скоріше за все, навіть не помітить цих недоліків. Це, звичайно ж, не означає, що ви повинні закинути всяку турботу про своє тіло. Ні! Але й комплексувати в ліжку з цього приводу не варто.

5. Пам’ятайте, що якщо чоловік всіма силами хоче показати себе, як секс-гіганта, то в ліжку він може виглядати далеко не таким. За дослідження в середньому чоловікові необхідний секс 3-5 раз в тиждень.

6. Найбільший жах кожного чоловіка – це раптова неспроможність при інтимній близькості з коханою. Зі здоровим чоловіком таке відбувається в середньому в 12-17% випадків. Якщо це трапляється з вашим коханцем, то ніколи не варто сміятися, або проявляти до нього будь-яку жалість. В таких випадках краще підтримати його, не акцентуючи увагу на даній події.

7. Чоловікам насправді дуже подобається, коли жінки проявляють ініціативу у ліжку. Тому не варто боятися брати на себе відповідальність ;).

Чому чоловікам мало однієї жінки

Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

Що дратує чоловіків у ліжку найбільше. Та 10 типів жінок, від яких чоловіки тікають стрімголов.

Крім того розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.

Про п’ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

Раніше ми писали про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

Топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

П’ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

А також, яку позу жінки найбільше люблять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.