В українські лікарні доставлять 100 апаратів ШВЛ

«Вчора перша партія апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) була розвантажена на складі в Києві. 89 одиниць апаратури наразі знаходяться на складі в Києві та невдовзі будуть відправлені в регіональні лікарні.

Ще 11 одиниць будуть днями розвезені в 7 лікарень Києва та 4 лікарні Київської області. Перша партія апаратів ШВЛ складає 100 одиниць. Друга партія – ще 100 одиниць обладнання – буде привезена в Україну найближчим часом», – йдеться у повідомленні.

Про це у Фейсбуці повідомляє ДП «Медичні закупівлі», – пише Укрінформ.

Наказ про розподіл 100 перших апаратів ШВЛ оприлюднений на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

В ДП «Медзакупівлі» зазначили, що згідно з дорученням МОЗ законтрактувало 200 апаратів ШВЛ.

Всі апарати – експертного класу, успішно використовуються як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу, виробництво шведської компанії.

Вартість закупівлі 200 апаратів – 84 млн грн, тобто вартість однієї одиниці – 420 тис. грн. Закупівля відбулася за кошти фонду боротьби з поширенням COVID-19 Державного бюджету України.

В ДО «Медзакупівлі» також повідомили, що, оскільки станом на 19 листопада завантаженість апаратів ШВЛ у лікарнях не перевищувала 15% від наявного фонду апаратів (681 одиниць використовується із загальної кількості 4703 одиниці), закуплені апарати можуть бути використані для оновлення фонду основних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.