Депутатів, які намагалися в’їхати у під’їзд будинку у Пустомитах, виключать з партії

Також їх закликали скласти депутатські мандати.

Львівська обласна організація «Європейської солідарності» виключить з партії обраних депутатами Пустомитівської міськради Андрія Жидачека та Солонківської сільськради Миколу Пущака.

Як йдеться у формулюванні рішення «за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська солідарність», повідомляє пресслужба партії.

Окрім того, рада Львівської обласної організації партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника її голови ОТГ та закликала Жидачека та Пущака скласти депутатські мандати.

Нагадаємо, як написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, двоє новообраних депутатів міської ради на позашляховику Mercedes намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів.

«До речі, вони не діти. Одному 34 роки. Другому – 36. Хоча може я помиляюсь і у пустомитівських депутатів є контракт з «Mercedes» на випробування, як їздять їх джипи по пішоходним східцям?», – додав Геращенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.