На Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася акція «Розмова біля вогню та барикади»

Сьогодні, 21 листопада, у Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні організували мистецьку акцію під назвою «Розмова біля вогню та барикади». Про це інформує пресслужба ЛМР.

Мистецька акція розпочалась о 14.30 год. із перегляду коротких відео про Революцію Гідності. О 15.00 год. на Меморіалі військовослужбовці 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного спільно з дітьми Героїв Небесної Сотні урочисто підняли національний стяг. Опісля відбулась спільна молитва за Героїв Небесної Сотні.

«В ці дні кожен повторює слова, знані кожному нашому серцю — Герої не вмирають. Вони продовжують жити, залишаються живими у наших молитвах, у наших вчинках, у нашому способі життя, у наших вміннях боротись і відстоювати цей світ. Якщо б кожен українець повторював кожного ранку із молитвою слова «Герої не вмирають», напевно відчував би більше обов’язку і завдання робити все, щоб гасла Майдану не були затерті байдужістю. Ми свідомі того, що Революція Гідності буде продовжуватись ще багато років у серцях кожного з нас. Ми з вами своїм вмінням мали б цінувати все те, що нам подарували Герої Небесної Сотні, маємо запалити душу кожного українця бути свідомими, відповідальними за майбутнє своєї країни. Нехай Господь дарує вічну радість в небі нашим Героям і нехай вони моляться за нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.