Міській дитячій лікарні передали 200 експрес-тестів на антиген до СOVID

Приймальне відділення дитячої клінічної лікарні Львова, що на вул. Орлика, отримало 200 експрес-тестів для діагностики коронавірусу (визначення антигену SARS-COV-2).

Про це повідомляють у мерії.

Як зазначили в лікарні, тести — для скринінгового обстеження пацієнтів з відповідними діагностичними ознаками, які вимагатимуть госпіталізації в ургентному порядку.

У лікарні наголошують, що ці тести є безболісними і малотравматичними для дитини. Також вони мають високу ступінь достовірності, а швидкість отриманих результатів дозволяє нам попередити занесення коронавірусної інфекції у стаціонар лікарні.

Нагадаємо, минулого тижня Львів закупив експрес-тести СOVID-19 Ag американського виробника «Abbott». Придбано 400 упаковок, у кожній із яких — по 25 тестів (тобто загалом це 10 000 тестів).

Вартість закуплених тестів — 2 млн 400 тис. грн (тобто вартість одного тесту — 240 грн). Близько тисячі тестів передали лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. Миколайчука.

Експрес-тест роблять за процедурою, схожою з ПЛР-тестами: з допомогою ватного тампона беруть мазок зі слизової носоглотки. Позитивний результат такого тесту  свідчить про наявність вірусу в організмі людини саме в цей момент.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.