Українцям дозволили пред’являти е-паспорти на касах у банках

Це стане можливим вже з 1 грудня.

Національний банк України дозволив використовувати цифровий паспорт або закордонний цифровий паспорт у мобільному застосунку «Дія» при здійснення касових операцій. Це стане можливим вже з 1 грудня, повідомляє Нацбанк.

«Національний банк України осучаснив низку норм, пов’язаних із проведенням касових операцій банків та інкасаторських компаній. Зокрема, йдеться по такі зміни: під час здійснення касових операцій для ідентифікації та верифікації клієнта чи його представника банки зможуть використовувати цифровий паспорт або закордонний цифровий паспорт у мобільному застосунку «Дія», – йдеться у повідомленні.

Спростив Нацбанк також процедуру приймання банками на дослідження банкнот та монет національної та іноземної валюти, щодо справжності та платіжності яких є сумніви. Зокрема, клієнт у відповідній довідці замість паспортних даних має надати номер телефона або електронну адресу.

Нагадаємо, загалом на порталі державних послуг «Дія» нині доступні 27 державних послуг та інформація із шести реєстрів в особистому Електронному кабінеті громадянина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.