Біля кордону з Польщею затримали чотирьох нелегалів з Туреччини (фото)

Чотирьох іноземців, які мали намір нелегально потрапити до країн ЄС у новорічну ніч, затримав прикордонний наряд відділу «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Про підозрілих чужинців, які з’явилися вночі у прикордонні та прямували в бік кордону, повідомив у підрозділ Держприкордонслужби дільничний інспектор. Група реагування швидко затримала групу чоловіків. Затримані виявилися громадянами Туреччини, які мали з собою документи. Іноземців доставили у прикордонний підрозділ для проведення перевірочних заходів та прийняття відносно порушників правового рішення і притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Також встановлюються деталі правопорушення. Попередньо стало відомо, що в Україну подорожувальники прибули встановленим порядком через авіаційні пункти пропуску у Львові та Києві.

Нагадаємо, минулого року за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України прикордонники затримали понад 900 нелегальних мігрантів.

З них понад 220 осіб затримано саме на кордоні з Польщею, більше як 200 — на українсько-словацькому кордоні , 175 — на українсько-молдовському, 120 — на українсько-румунському, понад 70 — на кордоні з РФ.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.