У Львові намагалися викрасти, або підірвати останки Миколи Кузнєцова – новини Львова

Біля могили агента НКВС Миколи Кузнєцова на Личаківському кладовищі у Львові виявили підкоп. Про це пише Depo.Львів, з посиланням на  ZAXID.NET. Це виявив ввечері 31 грудня перехожий, на місці працювала поліція, а також представники різних силових відомств.

Невідомі викопали яму позаду надгробка Кузнєцова, намагаючись докопатися до самого поховання, але не довели справу до кінця.

Підкоп виявили у клумбі позаду пам’ятника на могилі Кузнєцова, яма зверху була прикрита дошкою. Мета підкопу наразі незрозуміла, але, ймовірно, йде мова про спробу викрасти останки радянського агента або ж про підготовку до підриву могили.

Микола Кузнецов – радянський диверсант-розвідник, агент НКВС, який загинув 8 березня 1944 року у селі Боратин Бродівського району. Посмертно йому присвоїли звання Героя Радянського Союзу. Ексгумацію останків спецагента НКВС провели в 1959 році. У 1960 році їх перепоховали на Пагорбі слави у Львові.

Родичі Кузнєцова з Росії хочуть перепоховати агента НКВС у Єкатеринбургу. Але 7 лютого 2020 року виконавчий комітет Львівської міської ради не погодив передачу останків агента НКВС Миколи Кузнєцова його родичам у Росію.

Раніше Садовий взяв у заручники останки героя Радянського Союзу (ВІДЕО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.