Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня

Можна вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме упродовж 5‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Читайте також: Де найкраще вчать англійську та математику. Рейтинг шкіл Львова та ОТГ

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник чи учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник чи учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. 

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, оприлюднять на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. 

Читайте також: За якої умови ЗНО 2020 можуть скасувати. Пояснення МОЗ

Нагадаємо, що реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 триватиме з1 лютого до 5 березня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.