Санаторії Моршина і Шкла отримали компенсацію за коронавірус – новини Львова

“Моршинкурорту” й “Шклу” на рахунки надійшло майже по мільйону гривень. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Це грантові кошти від держави – у межах конкурсної програми “Культура в часи кризи: інституційна підтримка”, що фінансується Українським культурним фондом.

Відповідний лот конкурсу був розроблений та реалізовувався у партнерстві з Державним агентством розвитку туризму. А попередньо, за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації УКФ вніс зміни до КВЕДів, які уможливили участь у цій програмі саме санаторно-курортних закладів.

“Кошти проекту інституційної підтримки будуть спрямовані на заробітну плату працівникам та соціальні внески, а також покриття заборгованості за комунальні послуги, послуги зв’язку та програмного забезпечення, – пояснює Мар’яна Магас, керівниця відділу маркетингу “Моршинкурорту”. – Ці гроші дуже важливі для нас і є суттєвою підтримкою для стабілізації діяльності підприємства, що виконує важливу соціальну функцію – оздоровлення українців”.

Санаторій “Шкло” також скерує кошти на заробітну плату своїх працівників. “Поки співпрацювали з Фондом соціального страхування, ще вдавалося якось зводити кінці з кінцями, у 2018-2019 роках приїжджали на оздоровлення іноземці з Білорусі, Німеччини. А 2020-го, через пандемію коронавірусу, становище стало зовсім скрутним. Тому допомога від держави життєво необхідна нашому санаторію”, – повідомив заступник директора санаторію “Шкло” Віктор Пилипович.

Не легені: Львівський вчений назвав основну мішень коронавірусу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.