Поліція у Львові розшукала 14-річну школярку, яка зникла кілька тижнів тому

Поліцейські обстежували хостели, вокзали та автовокзали, а також інші місця можливого перебування дівчини, опитували рідних та знайомих.

Третього січня правоохоронці Львівщини знайшли зниклу 14-річну дівчину на залізничному вокзалі у Львові, яку розшукували із 10 грудня. Про це повідомили у поліції Львівщини.

Читайте також: Зникла дитина. Як впильнувати свою та що робити, якщо знайшли свою

До розшуків 14-річної мешканки Самбірського району, яка 10 грудня пішла до школи і не повернулася, були задіяні співробітники усіх підрозділів та служб поліції Львівщини. Також орієнтування були передані у всі підрозділи Національної поліції України.

Поліцейські Львівщини обстежували хостели, вокзали та автовокзали, а також інші місця можливого перебування дівчини, опитували рідних та знайомих неповнолітньої.

Поліцейські доставили школярку за місцем проживання та передали рідним. З родичами провели профілактичні бесіди, з дівчиною працював психолог.

Читайте також: На Львівщині знайшли 14-річну школярку, яку шукали протягом доби понад сотня людей

Нагадаємо, що повідомлення про зникнення неповнолітньої дівчини надійшло до поліції 10 грудня. Як встановили правоохоронці, 14-річна мешканка міста Рудки зранку пішла до школи і не повернулася – з того часу на зв'язок з рідними не виходила, її місцеперебування було невідомим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.