Приймальні відділення опорних лікарень на Львівщині уже невдовзі запрацюють – новини Львова

На завершальному етапі, а подекуди уже завершились роботи із реконструкції та ремонту приймальних відділень. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Для опорних лікарень уже закупили необхідне обладнання, серед яких комп’ютерні томографи, апарати ультразвукової діагностики, рентгенапарати.

“У  перших числах січня планують відкрити приймальні відділення у Новояворівську, Стрию та Дрогобичі. Освоїли кошти та вийшли на фінішну пряму також у 8-ій клінічній лікарні”, – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Для опорних лікарень закупили дев’ять апаратів УЗД та шість рентгенапаратів. Першочергово планували закупити п’ять рентгенів, але вдалось зекономити кошти та закупити ще один апарат.

У межах Програми “Велике будівництво” передбачена реалізація проектів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів опорних закладів охорони здоров’я області. Загалом на Львівщину згідно із розподілом на усі роботи у приймальних відділеннях виділено 72 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.