Чоловік намагався підкупити керівника слідчого відділу поліції Львівщини (фото)

Оперативники внутрішньої безпеки затримали чоловіка на спробі підкупу керівника слідчого відділу поліції Львівщини. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі Національної поліції України.

Перебуваючи під цілодобовим домашнім арештом, 26-річний чоловік скоїв крадіжку, а потім запропонував посадовцю поліції 10 тисяч гривень за залишення запобіжного заходу без змін. Правоохоронець відразу повідомив внутрішню безпеку НПУ про корупційну пропозицію.

Працівники Дрогобицького відділу поліції ГУНП у Львівській області затримали 26-річного місцевого мешканця в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом скоєння квартирних крадіжок у районі. Суд відправив чоловіка під цілодобовий домашній арешт. Однак, це не завадило зловмисникові скоїти нову крадіжку.

Невдовзі фігурант звернувся до начальника слідчого відділу ГУНП у Львівській області  та запропонував 10 тисяч гривень за залишення без змін обраного йому раніше запобіжного заходу. Про корупційну пропозицію поліцейський відразу рапортував до Львівського управління департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

Працівники УДВБ, слідчого відділу Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, під процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури, затримали хабародавця під час передачі обіцяної суми посадовцю поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.