На Львівщині 85% ліжкової мережі області забезпечено киснем – новини Львова

Станом на сьогодні, 5 січня, заповненість ліжкової мережі медзакладів Львівської області становить 34,8%. Про це сьогодні, 5 січня, під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Четверта студія.

“З 1 січня ліжкова мережа розширилась. На базі центру легеневого здоров’я розгорнули додаткових 200 ліжок. Відтак, станом на зараз у нас є 3945 ліжкомісць. З них З341 ліжок забезпечено киснем – це 85% від усієї ліжкової мережі”, – зазначив Орест Чемерис.

“Попри те, що кількість людей, які лікуються у стаціонарах дещо зменшилась, вкотре наголошую, що коронавірус молодшає – про це говорить вік пацієнтів, які поступають на лікування у стаціонари. Захворювання протікає у більш серйозних формах, з важкою пневмонією”, – зазначив очільник департаменту охорони здоров’я.  

Він також закликав мешканців області не нехтувати карантинними обмеженнями у період різдвяних свят.

“Напередодні свят закликаю усіх провести їх у вузькому сімейному колі, не наражати на небезпеку себе та близьких людей. Ситуація, яка є зараз не дозволяє говорити про те, що стало легше. Навпаки, не можна втрачати пильність. Ми розуміємо, що після святкового періоду, кількість контактів, як і кількість хворих, попри застереження, збільшиться. Але це залежить виключно від нас”, – додав Орест Чемерис.

Чиновник також нагадав, що за попередню добу в області провели 1111 досліджень на коронавірус, з них – 371 позитивний.

На сьогодні у стаціонарах лікують 1373 хворих. 136 пацієнтів – у реанімаційних відділеннях, 26 з них підключені до апаратів ШВЛ.

Зазначимо, за увесь час у області COVID-19 підтверджено у 63286 осіб. Померло 1818 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 48472 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.