На Львівщині створили понад вісім сотень нових місць у садках – новини Львова

На території області працюють 874 дошкільних навчальних заклади, у яких навчаються майже 72 тисячі дітей.  У 2020 році було створено 884 нових місць для дошкільнят. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Найбільше місць вдалось створити, здавши в експлуатацію 5 добудованих та реконструйованих в межах “Великого будівництва” об’єктів. Завдяки реалізації цієї програми створили 958 додаткових місць для навчання, з них 453 учнівських та 505 місць для дошкільнят.

Створено також два приватних заклади дошкільної освіти на 67 місць, яким видано ліцензію на здійснення освітньої діяльності.

“Упродовж року ми збільшили кількість місць у дошкільних навчальних закладах на понад вісім сотень одиниць. Впродовж останніх десяти років мережа закладів дошкільної освіти збільшилась на 285 одиниць, або майже на половину. Водночас чисельність дітей у закладах збільшилась з 2010 року на 25,9 %”, – розповів директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

У Львові середня наповнюваність груп у 2020 р. становила 32 особи, тоді як наповнюваність груп у сільській місцевості – 17 осіб на групу.

В області також функціонує Сервіс електронної черги до закладів дошкільної освіти Львівщини. e-Садок створено, щоби процес формування черг та зарахування дітей до закладів дошкільної освіти був відкритим та прозорим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.