У Львові гаджети Apple одержали мобільний додаток до «Гарячої лінії міста»

Електронні сервіси «Гарячої лінії міста» поповнилися мобільним додатком «Львів 1580» для мобільних пристроїв Apple, що працюють з ОС iOS.

На мобільних пристроях з OC Android додаток працює вже з травня 2018 року, а минулого місяця він також пройшов оновлення. Майже 6 тисяч містян користуються цим сервісом та оцінили переваги комунікації зі службами міста через смартфон. Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv. 

«Особливістю роботи оновленого додатка Гарячої лінії на мобільних пристроях є проста реєстрація нового користувача, push-повідомлення від 1580, новий дизайн та зручна навігація», — розповіла директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Запустити додаток на платформі iOS було складно через те, що компанія «Apple» проводить досить жорсткий контроль запуску нових додатків від органів влади. Окрім цього, на цей час офіційне представництво компанії відсутнє в Україні.

«З першого дня роботи мобільного додатку нас питали, коли вийде версія для телефонів Apple. Ми були зацікавлені в цьому не менше, ніж мешканці, тож зробили все можливе, аби це сталось. Отже, розпочинаємо новий рік з доброї новини — система електронних сервісів Гарячої лінії міста стала більш доступною для мешканців львівської громади», — зазначила Валентина Бартошик.

Уже другий рік поспіль понад чверть всіх звернень на «Гарячу лінію» реєструють за допомогою електронних сервісів 1580. Сюди входять також звернення, що зареєстровані на оновленому порталі 1580.lviv.ua та у Facebook-групі «Гаряча лінія міста Львова», яка нараховує вже 80 тис. учасників, наголошують у департаменті адміністративних послуг ЛМР.

П’ять вулиць Львова – без електропостачання

Комунальники і чиновники навіть не знають, де пролягають мережі: у Львові розповіли про «середньостельні» тарифи

Комунальники нас стрижуть, як лохів: у Львові озвучили формулу чесної тарифної політики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.