У Львові виписали з лікарні багатодітну маму, яка мала 90% ураження легень через Covid (фото)

У вівторок, 5 січня, з лікарні виписали Катерину Терлецьку, маму шести дітей, яка мала 90 % уражень легень, через коронавірус. Про це повідомили на сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Дружина священника, за долю якої тривалий час переживала уся Львівщина, була інфікована коронавірусом. Нещодавно лікарі повідомили, що стан жінки покращився, а вже сьогодні її виписали з лікарні.

“Це одна з тих унікальних історій, що змушують повірити у диво! Щойно ми виписали нашу пацієнтку Катрусю Терлецьку, матір шести дітей, яка потрапила до нас із Covid19 та понад 90 % враження легень. 15 діб вона боролась за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в нашому Центрі терапії”, — повідомили у лікарні.

Зустрічали Катерину її чоловік, львівський священнослужитель Петро Терлецький, а також їхні дітки, які вперше за довгий час обняли свою маму.

Фото: Роман Балух

37-річна жінка потрапила до лікарні на 7-му місяці вагітності.

Вже 6 грудня, на 28 тижні, у Катерини народилась донька вагою 1230 грамів. Її назвали Даринкою. Донечка одужала також.

“У зв’язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ — тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові, які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду — їй провели кесарів розтин. Два тижні вона провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та сьогодні з тих 90, майже 95 % тотального враження легень в залишилась стадія фіброзування.

Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація. Проте найважливіше сьогодні те, що Катерина повертається до своїх діток і зовсім незабаром зустрінеться із новонародженою Даринкою!” — додали в лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.