З 1 січня 2021 року харчовий кордон України контролюють чотири міжрегіональні територіальні органи: один – у Львові

А ветеринарні інспектори, які працюють на кордоні, стали державними службовцями.

Кабінет Міністрів України у вересні 2020 року прийняв постанову № 873 «Про утворення на державному кордоні міжрегіональних територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів». Про це повідомляє Держпродспоживслужба, пише DailyLviv.

Згідно з документом, це будуть: Західне, Східне, Південне та Північне міжрегіональні головні управління.

Натомість ліквідують 6 регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

Зазначене рішення Уряду основною мірою прийняте з метою переведення нинішніх ветеринарних інспекторів, які працюють на кордоні, у статус державних службовців, при цьому основне завдання міжрегіональних територіальних органів, відповідно до повноважень та функціоналу, залишається незмінним – це реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів в частині здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України та державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні України.

Таким чином, починаючи з 01.01.2021 оплата послуг за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України та державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні України, буде здійснюватися на нові розрахункові рахунки міжрегіональних територіальних органів відповідно до укладених угод.

З метою уникнення непорозумінь та своєчасного отримання послуг просимо звертатись безпосередньо до міжрегіональних територіальних органів:

Західне міжрегіональне головне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні (вул. Чайковського, 17, м. Львів, 79005, тел./факс (032) 297-07-72, 236-71-57, e-mail: info.vet@ukr.net);

Східне міжрегіональне головне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні (пр. О.Поля, 28-А, м. Дніпро, 49000, тел. +38 (050) 480-95-48, e-mail: sk@dpss.gov.ua, сайт: www.sk.dpss.gov.ua);

Південне міжрегіональне головне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні (вул. Маршала Говорова, 7, м. Одеса, 65058, тел./факс (048) 753-19-02-753-19-00, e-mail: ssufscponfrontier@ukr.net);

Північне міжрегіональне головне управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні (вул. Олександра Архипенка, 10-В., м. Київ, 04211, факс (044) 419-85-06, тел. (044) 418-74-18)

Держпродспоживслужба у Львівській області складає протоколи, але не називає порушників

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.