З наступного тижня відновлюють ремонт вулиці Богдана Хмельницького

З наступного тижня у Львові планують відновити ремонтні роботи вулиці Богдана Хмельницького на відрізку від вул. Олійної до вул. Липинського, до кільця. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

 

Ремонт вул. Богдана Хмельницького (від вул. Промислової до вул. Липинського) у Львові стартував на початку травня. Всі роботи відбуваються почергово: перший етап – на відрізку від вул. Опришківської до вул. Механічної.

Вул. Богдана Хмельницького ремонтує компанія «Онур» за 175,4 млн грн. Тут замінять дорожнє покриття, влаштують напрямні острівці на перехрестях, прокладуть велодоріжки, тротуари та встановлять зупинки громадського транспорту.

«Минулого року нам вдалося виконано дуже великий об’єм робіт – від вул. Опришківської (вул. Промислова) до вул. Олійної вулиця відремонтована. Залишаються ще незначні роботи з благоустрою на відрізку від вул. Механічної до вул. Олійної. Натомість цього року ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького будуть зосереджені на ділянці від вул. Олійної до вул. Липинського, до кільця. Це, напевно, буде найскладніша ділянка, оскільки вона передбачає заміну всіх комунікацій, зокрема колекторів, заміну дорожнього одягу і зміну організації дорожнього руху», – розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

За його словами, на відремонтованій частині вул. Б. Хмельницького буде встановлено три нових світлофорних об’єкти. Перший – на перехресті з вул. Опришківською. Він вже встановлений, але не включений у роботу. Другий – на перехресті з вул. Механічною. А третій світлофорний об’єкт буде встановлено перед кільцем на вул. Липинського, біля Автовокзалу. Третій світлофорний об’єкт дозволить змінити організацію дорожнього руху на перехресті та покращити пропускну здатність на цій частині вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.