Дружину львівського священника, яка важко хворіла на Covid-19, випиcали з лікарні. Доповнено

Вона також дала пораду тим, хто нині перебуває на апараті ШВЛ.

Дружину львівського священника Петра Терлецького – Катерину, яка потрапила в лікарню з коронавірусною інфекцією ще в листопаді і народила донечку, сьогодні виписали з Лікарні швидкої медичної допомоги. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив отець Петро Терлецький.

«Мабуть, дружині ще потрібна буде киснева підтримка. Нам вже вдалося домовитися і кисневий концентратор позичать у Духовній семінарії. Головне, що на різдвяні свята дружина буде вже вдома», – додав отець.

Дружина Катерина каже, що перебування в реанімації емоційно виснажливе, однак їй дуже помагала молитва. Жінка зізнається – за життя ще стільки не молилася. А тим, хто перебуває на апараті штучної вентиляції легень, порадила мати з собою ручку і блокнот, щоби могти спілкуватися, коли нема можливості висловитися вголос.

Читайте також: «Я витримаю все». Дружина львівського священника вийшла із критичного стану

Нагадаємо, 37-річна дружина львівського священника з УКУ Петра Терлецького Катерина на коронавірус захворіла ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада жінка лежала у львівському міському пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова, тоді її перевели у лікарню швидкої допомоги.

У Катерини, яка була на сьомому місяці вагітності, через Covid-19 було ураження легень на понад 90%. Через критичний стан жінці провели кесаревий розтин. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. Медики почали боротися за життя матері та немовляти. Вийшовши із критичного стану, Катерина передала чоловікові записку «Я вас люблю і витримаю все».

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.