Інформативно і коротко про заставу під час оренди машини

Застава при оренді автомобіля — обов’язкова умова, яку висувають компанії користувачам послуги. Її беруть всі організації, які мають автопарк для прокату.

Застава при оренді автомобіля — обов’язкова умова, яку висувають компанії користувачам послуги. Її беруть всі організації, які мають автопарк для прокату. Клієнт кладе кошти на депозит під час підписання договору після огляду і перевірки стану транспортного засобу. Нові користувачі послуги не зовсім правильно розуміють, що це за сума і навіщо вона потрібна. Не всі менеджери вміють правильно відповісти на запитання, щоб людина заспокоїлася та впевнилася в чесності і прозорості умов співпраці. Результат — відмова від оренди ТС або співробітництво з тими, в кого немає вимог до застави, і отримання негативного досвіду через шахрайство орендодавця. Що таке депозит та навіщо він потрібен, читайте далі.

Певна страховка, яку обов’язково повернуть при відсутності проблем

Потрапити в автомобільну аварію при використанні орендованого авто — жахлива ситуація, в якій ніхто не хоче опинитись. Однак ДТП все ж трапляються. Застава за оренду машини — це певна сума грошей, яку просить компанія «про всяк випадок», поки клієнт користується її послугами. Якщо автомобіль повертають, наприклад, дуже брудним або з подряпинами, орендодавець має право витратити частину грошей на ремонт або хімчистку транспортного засобу. Так компанія з оренди страхує себе, якщо щось піде не так під час бронювання.

Депозит відкривають з ціллю покриття непередбачених витрат. Серед них:

  • штрафи за порушення правил дорожнього руху;
  • пошкодження автомобіля;
  • забруднення салону та інше, що не покриває страховка.

Фірми з оренди авто в Україні беруть таку заставу. Це нормально. Перейдіть на https://rentservice24.com/ukraine/lviv, оренда авто у Львові або будь-якому іншому місті в перевірених надійних компаніях неможлива без депозиту. Запевняємо, що бронювати на RentService24 безпечно та вигідно! Якщо при поверненні ТС все в порядку, суму депозиту повернуть повністю. В іншому випадку компанія стягує певну частину за пошкодження, не більше. Таким чином, депозит — це максимальна сума, яку доведеться заплатити у разі поломки транспортного засобу.

Важливо: всі компанії повинні включати в пакет документів обов’язкове страхування цивільної відповідальності. Треба відповідально відноситися до перевірки пакету документів.

Рекомендуємо не забувати про страхове покриття без надлишків. Чому? Незалежно від водійського стажу, треба буде користуватися «чужим» авто. Різні габарити, маневреність і реакція — все це нове навіть для досвідченого учасника ДТР. Мабуть, доведеться проїжджати по невідомим маршрутам, а це ще один фактор невизначеності. Страховка необхідна!

Важливо: пам’ятайте, що покриття і надлишки втрачають силу, якщо ви заподіяли шкоду навмисно, через недбалість (водіння авто забороненим або безрозсудним чином, у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння). Доведеться заплатити.

Коли повертають кошти?

Депозит при оренді авто стягують на різних умовах. Іноді компанії потрібно від 10 до 20 робочих днів, щоб повернути заставу безпосередньо на баланс банківської картки клієнта. Краще ж, звичайно, шукати фірму, яка робить це відразу. Після повернення машини штатні фахівці проведуть оцінку її стану і розблокують заставу.

Важливо: поки сума утримана, компанія по оренді не перенесе її з рахунку клієнта. Він також не може скористатися грошима. Застава не обов’язково є грошовими коштами або блокуванням суми на банківській картці. Це пункт в контракті, який виступає матеріальною межею відповідальності в разі пошкодження транспортного засобу.

Одному автомобілю вже офіційно дозволили і їздити, і літати. Коштує він майже 600 тисяч доларів

Чи можливо підготуватись до складання екзамену без автошколи

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.