На Жовківщині створили ще один дитячий будинок сімейного типу – новини Львова

У селі Мокротин Жовківського району на базі діючої прийомної сім’ї створили дитячий будинок сімейного типу. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, пише Depo.Львів.

У родину влаштували на спільне проживання та виховання четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, які є між собою рідними сестрами.

“Відтепер в родині проживає семеро дітей. До цього сім’я виховувала одну рідну дитину та двох прийомних дітей. Зараз вони виховуватимуть ще чотьрьох дівчат”, – додав Володимир Лис. 

Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий   будинок   сімейного  типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Нагадаємо, що на території Жовківського району функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, у яких виховуються та проживають 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.