У Львові з 11 січня перекриють для руху транспорту частину вулиці Богдана Хмельницького – новини Львова

З 08:00 11 січня перекриють для руху транспорту частину вул. Богдана Хмельницького — від будинку № 182 до заїзду на автовокзал “Північний”. Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, пише Depo.Львів.

Ремонтні роботи на вул. Богдана Хмельницького будуть зосереджені на ділянці від вулиці Олійної до вулиці Липинського, до кільця.

“Це, напевно, буде найскладніша ділянка, оскільки вона передбачає заміну всіх комунікацій, зокрема колекторів, заміну дорожнього одягу і зміну організації дорожнього руху”, – йдеться у повідомленні.

На відремонтованій частині вул. Б. Хмельницького буде встановлено три нових світлофорних об’єкти. Перший — на перехресті з вул. Опришківською. Він вже встановлений, але не включений у роботу. Другий — на перехресті з вул. Механічною. А третій світлофорний об’єкт буде встановлено перед кільцем на вул. Липинського, біля Автовокзалу.

“Завдяки встановленню третього світлофорного об’єкту буде повністю змінено організацію дорожнього руху на цьому перехресті, що дозволить покращити пропускну здатність на цій частині вулиці”, — повідомив Олексій Хміль, речник ЛКП “Львівавтодор”.

Нагадаємо, роботи на вул. Б. Хмельницького виконує ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП “Львівавтодор” та ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” — 175,4 млн грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.