Посуд, шкарпетки, дитячі зошити: супермаркети заклеїли заборонену на період локдауну продукцію (фото)

У п’ятницю, 8 січня, в Україні розпочався січневий локдаун, або ж посилені заходи карантину. Для боротьби з коронавірусом, чиновники придумали заборонити продаж низки товарів у супермаркетах до 24 січня. У перший же день жорсткого карантину користувачі “підірвали” соціальні мережі своїм обуренням.

“Як вдалось з’ясувати, вірус найбільше полюбляє ховатись у каструлях, шкарпетках і дитячих зошитах…”, – пишуть іронічні дописи у мережі, публікуючи фотографії “заборонених” продовольчих товарів.

Під забороною опинились лампочки, білизна, одяг, посуд, сміттєві пакети, батерейки, свічки та інші непродовольчі товари.

Супермаркети не прибрали товари з торгових залів. Замість цього огородили деякі полиці стрічками, повісили попередження і ввели доставку заборонених позицій.

Як повідомляють у мережі, “Епіцентр” знайшов рішення обійти заборону – можна оформити будь-який товар через окрему касу «інтернет-магазину» на якій у тому ж магазині утворюються черги без дистанції. На вході в “Епіцентр” адміністрація попереджає, що все можна оформити через «інтернет-замовлення», а потім йти до каси зі своїм візком наповненим товаром. Нагадаємо, з 8 січня в Україні діятиме новий локдаун. Кабінет міністрів прийняв рішення посилити карантинні обмеження після зимових свят. Посилені обмеження будуть введені після новорічних та різдвяних свят — з 00:00 год. 8 січня до 00:00 год. 25 січня.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.