Львівські патрульні повернули додому 90-річного дідуся, який заблукав (фото)

Напередодні Різдва, близько 21-ї години, Богдан Мікало з напарницею Ольгою Заячківською отримали виклик від небайдужих громадян, що в парку Горіховий гай ходить дуже літній чоловік і виглядає розгубленим. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

Поліцейські за лічені хвилини були на місці і обійшовши територію побачили згаданого чоловіка. Усе що він зміг назвати — це вулицю і номер будинку де, начебто, проживає. Дідусь має проблеми зі слухом, але Богдан та Ольга налагодили з ним контакт. Вони провели його до службового автомобіля і посадили в нього. Тоді чоловік сказав ще одну фразу: “Дай Бог вам здоров’я”. Поліцейські під’їхали за адресою на вулиці Кульпарківській, яку вказав дідусь, допомогли чоловікові вийти з автомобіля і почали його супроводжувати в напрямку будинку. Раптом з вікон будинку до патрульних звернулося кілька мешканців і сказали, що чоловік живе в іншому під’їзді. Поліцейські відкрили ключами дідуся згаданий під’їзд і тоді до самого помешкання дідусь без перестану дякував, бо вже не сподівався потрапити додому.

На порозі квартири їх зустріла онучка і була дуже вражена. Вони шукали дідуся від ранку і не знали де він подівся. Дуже хвилювалися. Тож, на Різдво родина об’єдналася.

“Кожна людина по своєму трактує щастя, для когось — це здорова родина, для когось — це достаток, таких варіантів багато. Я відчув себе щасливим, коли ми з напарницею повернули додому 90-річного дідуся, який заблукав і був далеко від дому. Для рідних це був найцінніший подарунок на Різдво. Цінуйте і бережіть своїх близьких. З Різдвом Христовим!” — ділиться враженнями патрульний 4 батальйону Богдан Мікало.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.