Поліцейські Львівщини перевіряють дотримання нових обмежень: перші результати (відео, фото)

За перший день вступу в дію “карантину зимових канікул”, або ж локдауну, поліцією Львівщини складено вже близько 20 протоколів. Про це повідомили у поліції кореспонденту “Варта1”.

Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності ретельно дотримуватися нових карантинних обмежень, а громадянам нагадують, що на весь період карантину заборонено перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок. Також створено додаткові мобільні групи, які перевірятимуть дотримання карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності та перевізниками, а також громадянами.

“З 8 січня з 12 години 8 січня по 12 год. 24 січня на Львівщині діятиме повний локдаун. Відповідно згідно постанови КМУ № 1236 будуть діяти певні обмеження господарської діяльності. До них належать ресторани, кафе, бари, клуби, концертхоли, торгівельно-розважальні центри, а також басейни, фітнес-зали”, — повідомив Дмитро Міхалець,  заступник начальника поліції Львівщини.

Він розповів, що працівники поліції Львівської області націлені на ретельну перевірку суб’єктів господарювання, будуть посилені мобільні групи, наряди з представників поліції в центральній частині міста, а також по всій території міста та районів.

“Відповідно буде звертатись увага на дотримання карантинних обмежень, згідно постанови КМУ № 1236, а також звертатиметься увага на дотримання такого пункту як стаття 44, ч. 2, а саме дотримання маскового режиму, громадянами, які перебувають у громадському місці. В разі, якщо громадянин не дослухається до  попередження працівників поліції, буде оформлено належним чином адміністративний матеріал за ст. 44 зі значком ч. 1 — “суб’єкти господарювання” і направлена в суд для прийняття рішення, а на громадянина, який знаходиться в приміщенні без маски буде складено постанова за ст. 44 значком 3 ч. 2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.