Поліція Львівщини виявила 8 січня 63 порушення карантинних вимог

Громадянам нагадують, що на ввесь період карантину – 8 до 24 січня – заборонено перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без масок.

Від учора, 8 січня, на всій території України запроваджено «карантин зимових канікул». Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності та громадян суворо дотримувати протиепідемічних вимог.

Про це повідомила поліція Львівської області, пише DailyLviv.

Від 8 до 24 січня, згідно з постановою КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на Львівщині діють додаткові карантинні обмеження.

Поліційні Львівщини контролюють дотримання карантину  – створено додаткові мобільні групи, які реагують на факти порушення карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності, перевізниками, а також громадянами.

За першу добу від запровадження «карантину зимових канікул», поліціянти Львівщини виявили 63 порушення карантинних вимог та склали адміністративні матеріали стосовно порушників. 

«Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками і працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності», – зазначив заступник начальника головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Правоохоронці закликають суб’єктів підприємницької діяльності ретельно дотримувати додаткових карантинних обмежень. А громадянам нагадують, що на ввесь період карантину заборонено перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *