В Україні почнуть розробляти цифрову валюту

Віртуальні активи – це будь-які активи, що мають цифрове вираження, систему обігу та визначення і вільно торгуються на ринку.

Міністерство цифрової трансформації України працюватиме над впровадженням віртуальних активів і цифрової валюти в Україні. Про це повідомляє Громадське.

Меморандум з неприбутновою організацією Stella Development Foundation уклали ще 28 грудня, а офіційно SDF почне роботу в Україні в серпні 2021-го.

Документ передбачає такі сфери співпраці українського уряду й SDF, як розробка ринку віртуальних активів в Україні та підтримка пов’язаних із ним проєктів, а також сприяння створенню цифрової валюти Національного банку України.

Віртуальні активи – це будь-які активи, що мають цифрове вираження, систему обігу та визначення і вільно торгуються на ринку. Найбільш відомими прикладами віртуальних активів є криптовалюти.

SDF була заснована у 2014 році для підтримання діяльності мережі фінансових товарів і послуг на основі технології блокчейн Stellar. У ній нині беруть участь десятки фінансових установ, а її користувацька база становить понад 4,7 мільйона людей.

Для довідки

Цифрова валюта – це фактично електронні аналоги звичайних грошей. На відміну від криптовалют, які існують у децентралізованих мережах, цифрові валюти видаються й контролюються центробанками. Цифрові валюти не відносять до віртуальних активів.

Свої цифрові валюти вже розробляють Китай, Швеція, Маршалові й Багамські острови та ще деякі країни.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.