Росіян з 10 січня суворіше контролюватимуть у фінансових операціях

Зміни вступили за законом «Про протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом».

Інформація про операції громадян Російської Федерації з готівкою на суму понад 600 тис. руб. почала передаватися в Росфінмоніторинг з сьогоднішнього дня, 10 січня. Про це повідомляє видання “Комерсант”, пише DailyLviv.

Обов’язковий контроль також стосується зняття готівки з рахунків мобільних операторів на суму більше 100 тис. руб. і будь-яких угод з нерухомістю на суму більше 3 млн руб.

Зміни вступили в силу у відповідності до поправок до закону 115-ФЗ «Про протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом». На думку законодавців, такий контроль повинен протидіяти корупції.

Раніше голова комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков уточнював, що після передачі інформації в Росфінмоніторинг це відомство буде приймати рішення про необхідність скерувати дані в правоохоронні органи для «вжиття превентивних заходів».

Нагадаємо, що згідно з офіційним курсом російського рубля до української гривні – для порівняння – суми фінансового контролю у гривнях були би такі: готівкові операції – 228 тисяч гривень, зняття готівки з рахунків мобільних операторів – 38 тисяч гривень, угоди з нерухомістю – 1 млн 140 тисяч гривень. 

«Біолік» з Харкова і кум Путіна хочуть перевірити російську вакцину від COVID-19 на українцях

Україна транспортувала до Європи найменше природного газу за сім останніх років

Диверсія – одна з версій вибуху газу на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород на Полтавщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.