З 11 січня у Львові перекриють частину вулиці Богдана Хмельницького

З 11 січня у Львові перекриють частину вулиці Богдана Хмельницького

Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, про це пише Depo.Львів.

З 08:00 понеділка, 11 січня, буде перекрито для руху транспорту частину вул. Б. Хмельницького — від будинку № 182 до заїзду на автовокзал “Північний”.

“Минулого року на вул. Б. Хмельницького нам вдалося виконати дуже великий об’єм робіт — від вул. Опришківської (вул. Промислова) до вул. Олійної вулиця відремонтована. Залишаються ще незначні роботи з благоустрою на відрізку від вул. Механічної до вул. Олійної. Натомість цього року ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького будуть зосереджені на ділянці від вул. Олійної до вул. Липинського, до кільця. Це, напевно, буде найскладніша ділянка, оскільки вона передбачає заміну всіх комунікацій, зокрема колекторів, заміну дорожнього одягу і зміну організації дорожнього руху”, — повідомив речник ЛКП “Львівавтодор” Олексій Хміль.

Нагадаємо, роботи на вул. Б. Хмельницького виконує ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП “Львівавтодор” та ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” — 175,4 млн грн.

Проектом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування, реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання, влаштування пожежних гідрантів, захист зовнішніх мереж електропостачання.

Внаслідок реконструкції вулиці будуть покращені транспортно-експлуатаційні показники, підвищиться безпека дорожнього руху, передбачається влаштування автомобільних стоянок, створюються умови для комфортного руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями, покращується благоустрій території вздовж вулиці, розвивається велосипедна інфраструктура.

Нагадаємо, на Львівщині планують відремонтувати 170 кілометрів автошляхів до нових прикордонних пунктів пропуску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.