Люди по всій Україні вийшли на протести проти підвищення тарифів (фото)

В Україні проходять акції протесту через підвищення комунальних тарифів. Список усіх протестних акцій зібрав УНІАН.

Так, на Буковині проходять одразу три акції протесту проти підвищення тарифів на постачання та споживання газу, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

“11 січня біля Чернівецької міської ради та поблизу стаціонарного посту в селі Атаки Хотинського району, а також на центральній вулиці села Мамаївці Кіцманського району зібралося близько 170 буковинців. Люди вимагають скасування підвищених тарифів на постачання і споживання газу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на місцях поліцейські стежать за недопущенням порушень громадського порядку та дотриманням карантинних обмежень.

У Львові також сьогодні протестують. Біля приміщення АТ “Львівгаз” проходить акція протесту, в якій беруть участь близько сотні львів’ян. Про це писала “Варта 1.

Під офісом АТ “Івано-Франківськгаз” зібралися кілька десятків людей, які протестують проти зростання тарифів, повідомляє “Галка”. Франківці спробували зайти до керівництва установи, однак їх не впустили. Деякі з учасників акції вважають, що треба діяти радикальніше, зокрема перекривати дороги.

Як повідомляє “Голос Карпат” з боку села Крива утворився великий затор з транспортних засобів.

Як повідомляє Главред, напередодні у Сумах люди вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ та електроенергію в умовах коронакризису.

Міський голова Олександр Лисенко розпорядився створити робочу групу з вивчення питання підвищення тарифів на газ та електроенергію та ініціював відповідне звернення міської ради до КМУ та ВРУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.