Щось пішло не так: у мерії закликають не купувати житло через невідповідність у декларованому забудовником проєкті (фото)

У Львівській міській раді закликають людей не купувати квартири в житловому комплексі «Tiffany apartments» від будівельної компанії «Мій Дім». Як зазначають у департаменті містобудування, проект, за яким тепер зводять житловий комплекс на вулиці Пасічній, 84, не відповідає тому, що декларував забудовник, отримуючи містобудівні умови і обмеження, пишуть у пресслужбі ЛМР.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, на містобудівній раді забудовник задекларував 40% громадської забудови, натомість станом на сьогодні цифри суттєво змінено. Тепер забудовник фактично відмовляється від офісів на користь житла, кількість якого збільшує удвічі.

«У березні перед виконкомом представники будівельної компанії презентували проект архітектора з гарною репутацією, переконували виконком, що забезпечать паркувальні місця для мешканців району. А щойно отримавши містобудівні умови змінили проектанта, а отже, змінили і проект, і посадку будинку, — зазначає Любомир Зубач. — Змінюючи проект, забудовник скористався недосконалістю законодавства і змінив цифри житлового комплексу: мала бути струнка 16-поверхівка, яка по спадаючій закінчувалася 4-м поверхом, натомість почали будувати „шафу“, яка закінчиться на 10-му поверсі. Замість обіцяних 7800 квадратних метрів житла перепроектували на 13 200 квадратних метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.