Сьогодні закриють на ремонт частину вулиці Б. Хмельницького, до заїзду на автовокзал

Загалом роботи на вулиці триватимуть ще півтори роки.

Сьогодні, 11 січня, для проїзду перекриють частину вул. Богдана Хмельницького – від будинку №182 до заїзду на автовокзал «Північний». Ремонт проводитиме ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

На відремонтованій частині вул. Богдана Хмельницького встановлять три нових світлофори. Перший – на перехресті з вул. Опришківською. Його вже встановили, але він ще не почав працювати. Другий – на перехресті з вул. Механічною, а третій встановлять перед кільцем на вул. Липинського, біля автовокзалу. Завдяки цьому повністю змінять організацію дорожнього руху на цьому перехресті, що дозволить покращити пропускну здатність на цій частині вулиці.

Загальна вартість реконструкції вулиці Богдана Хмельницького – 200 мільйонів гривень. ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» виконує роботи за 175,4 млн грн. 

Нагадаємо, минулого року у Львові відреконтруювали дві ділянки вулиці Шевченка, включно із квазікільцем, частину вулиці Б.Хмельницького, дві ділянки вулиці КурмановичаДанила АпостолаЧернівецьку та площу Двірцеву. У центрі Львова оновили вулиці Пішу та Князя Лева. Загалом на весь обсяг робіт із міського бюджету витратили понад 1 млрд гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.