У курортному Трускавці реконструюють парк за 80 мільйонів гривень

Реконструкція парку триває з 2016-го року.

У курортному містечку Трускавець реконструюють центральний парк. Загальна вартість робіт – понад 80 млн гривень. Торік з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділили 589,1 тис грн, повідомляє ЛОДА.

Читайте також: Зеленський підписав указ про створення «Королівських Бескидів» на Львівщині

«Реконструкція парку триває з 2016 року. За цей час відновили сходи, замінили дощову та побутову каналізації, розпочали роботи із замощення головних та другорядних алей плиткою, реконструкцію підпірної стіни, частково виконали роботи з реконструкції зовнішнього освітлення – встановили 60 паркових опор та світильників», – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На сьогодні у парку налічують понад 160 видів та форм рослин, з яких 3 деревні види занесені до Червоної книги України – тис ягідний, береза темна та горобина. У 1984 році парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Курортний парк» оголосили об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення. Парк входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання.

Читайте також: Частину санаторію біля Трускавця продали за понад 14 млн грн

Зазначимо, що у листопаді 2020 року року Президент України підписав указ, яким парк оголошено парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Адамівка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.