МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників – новини Львова

Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа “Інститут освітньої аналітики”) зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти.

Сервіс доволі простий у користуванні та має дружній інтерфейс, через який організовано доступ до різних сторінок: дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформація буде вноситись вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо.

Розроблення модуля E-Journal розпочалося ще восени 2020 року, вже у жовтні відбулось його пілотування та навчання адміністраторів (відео-вебінар розміщено за посиланням). Після доопрацювання модуль відповідним наказом МОН було введено в промислову експлуатацію та відкрито для використання учасниками освітнього процесу.

Нагадаємо, на Львівщині з’явилось майже 70 нових спортивних майданчиків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.