На Львівщині об’єднуються громади, щоб рятувати культурну спадщину – новини Львова

На Львівщині об’єднуються громади, щоб рятувати культурну спадщину. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Заступник голови Львівської облради Юрій Холод зазначає, що подати до Києва список з 24 об’єктів, які Львівщина пропонує до програми “Велике будівництво”, – це надто мало. Зараз найважливіше – заповнити якнайбільше якісних заявок на конкурс.

Для того, щоб сформувати ці заявки, департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА зібрав представників громад, на території яких перебувають заанонсовані до Великого будівництва пам’ятки, управлінців цих об’єктів та активних пам’яткоохоронців.

Холод наголосив, що “наші пам’ятки найбільше потрібні тільки нам з вами. Ніхто, крім нас, їх не порятує”.

Тому, за його словами, Львівська обласна рада та Львівська обласна адміністрація спільно організували цю зустріч та навчання для заповнення грантових заявок на програму реставрації.

Метою зустрічі представників громад та пам’яткоохоронців є якісне спільне заповнення заявок на конкурс Велике будівництво. А також навчання для громад, як заповнити правильно грантову заявку, яке провела виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин. 

Координатором зустрічі щодо “Великого будівництва” став голова комісії з питань культурної спадщини та розвитку туризму Львівської обласної ради Іван Щурко. Також долучилися керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Як в Ріо-де-Жанейро: На Львівщині освятили найбільшу статую Ісуса Христа (ФОТО, ВІДЕО)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.