У Львові створили кризовий центр для білорусів, яких переслідує влада

Пріоритет Білоруського кризового центру у Львові – допомога білорусам, яких переслідує влада з політичних мотивів.

У Львові вчора, 11 січня, запрацював «Білоруський кризовий центр» для тих громадян Білорусі, які покинули свою країну через репресії з боку підконтрольних Олександру Лукашенку органів влади. Про це йдеться на сайті центру.  

«Білоруський кризовий центр» у Львові надаватиме юридичну, психологічну допомогу, також допомогу в пошуку житла, роботи і навчання, оформленні посвідки на проживання в Україні. Окрім цього:

  • допомогу у подачі заяви про надання притулку;
  • допомогу сім'ям з дітьми в пошуку шкіл і дитячих садків;
  • допомогу в пошуку сімейного лікаря.

 

Як уточнили в коментарі Tvoemisto.tv в кризовому центрі, протягом двох днів до них звернулося близько 10 осіб з різних питань, починаючи від тих, хто шукає житло до тих, хто хоче отримати гуманітарну візу до Польщі.  

Також там проводитимуть освітні кампанії (семінари), культурні заходи, акції. Пріоритет Білоруського кризового центру у Львові – допомога білорусам, яких переслідує влада з політичних мотивів. Звертатися за допомогою можна з 9:00 по 18:00 та цілодобово у Телеграмі за номером +38 (068) 325 61 44. Центр розташований за адресою: вул. Дорошенка, 32.

Нагадаємо, що у Білорусі під час акції протесту, які розпочалися 9 серпня після виборів президента, затримали 9 українців, а також побили фотокореспондента Associated Press з України. Українців затримали у Вітебську за «адміністративні правопорушення». У Львові висловлювали підтримку мешканцям Білорусі та вважажали неприпустимими дії влади щодо мирних протестувальників у країні. На фасаді Львівської міської ради раніше вивісили банер на підтримку мешканців Білорусі.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.